Kapetan Dabrova Jurica Vidaček postigao je večeras tri gola Foto: Krešimir Đurić

| 17.11.2018. u 20:20h | Objavljeno u Sport

U susrertu 8. kola Premijer hrvatske rukometne lige momčad GRK Varaždina 1930 osvojila je bod, odigravši večeras u varaždinskom Graberju, pred oko 500 gledatelja, protiv momčadi Rudara iz Ruda 22:22, poluvrijeme 14:10.

Varaždinska je momčad bila u rezultatskoj prednosti tijekom cijelog susreta, u prvom poluvremenu imala je i pet golova razlike, ali su uporni gosti iskoristili pad u igri Dabrova u drugom dijelu i u 53. minuti izjednačili a 20:20. U posljednjim trenucima susreta imali su gosti i gol prednosti, a konačnih 22:22 postavio je Luka Trojko iz sedmerca, u samoj završnici nadmetanja.

Kod Dabrova 8 je golova postigao Dominik Novak, 4 je pridodao Luka Trojko, a po 3 su gola postigli Tomislav Špruk i Jurica Vidaček. Kod Rudara po 5 su golova postigli Trčak i Tojčić.