FC Kovačić osvojio 16, a Omega Varaždin 13 medalja na Otvorenom prvenstvu u Zagrebu Foto: Omega Varaždin/FC Kovačić

| 26.11.2018. u 11:41h | Objavljeno u Sport

U Zagrebu se prošlog vikenda održao međunarodni turnir, 9. Otvoreno prvenstvo Zagreba u savate boks disciplinama assaut i precombat, na kojemu su izvrsne rezultate postigli natjecatelji varaždinskih predstavnika Omega Varaždina i Fight Cluba Kovačić.

Fight Club Kovačić osvojio je 16 medalja. Prva mjesta su osvojili Matej Kos, Tony Mark Andrews, Karlo Vugrinčić, Emanuel Šprem, Mia Štefanec i Luka Kelemen, druga mjesta su osvojili Patrik Sabolić, Benjamin Oštrek, Vito Kišasondi, Patricija Šupljika, Tara Skupnjak i Jako Kralj, treća mjesta osvojili su Lovro Cepanec, Nino Čurin, Simon Barbir i Lucija Šincek.

Omega Varaždin je osvojila 13 medalja. Patrik Grđan, Irena Žunec, Kristina Sokolić, Mia Vrtarić, Nika Špoljarić i Veronika Benčić osvojili prva mjesta, Valentino Florijanić, Leo Čvrk, Antonija Sokolić i Marija Magdalena Mišak su osvojili druga mjesta, a Ranko Gerić, Jan Benček i Niko Težački treća mjesta.

Fight Club Kovačić ujedno je proglašen najboljim klubom na turniru.