Bruno Vili Zobec pridodao je u večerašnjoj pobjedi svojih 6 golova Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi pobijedili Zamet u Rijeci s 8 golova razlike

| 9.12.2017. u 20:33h | Objavljeno u Sport

U susretu 11. kola Premijer rukometne lige večeras su u Rijeci igrači GRK Varaždina 1930 pobijedili domaći Zamet rezultatom 27:19, poluvrijeme 14:7 za Dabrove. Bila je ovo utakmica u kojoj je domaćin do 11. minute držao priključak, nakon čega su gosti u 19. minuti imali 10:6, a na poluvremenu i sedam golova prednosti.

U 53. minuti Dabrovi su imali i 10 golova prednosti a na kraju je Zamet smanjio zaostatak na 8 golova.

Kod Dabrova najučinkovitiji su bili Bruno Vili Zobec, Filip Jurišić i Jadranko Stojanović s po 6 postignutih golova, a vratari su imali ukupno 20 obrana, Špikić 12, a Meštrić 8. Kod Zameta Damir Vučko postigao je 6 golova.

Bila je ovo 6 pobjeda Dabrova u ovom prvenstvu, a u 12. će kolu ugostiti momčad Umaga.