Silvija Masnić je bila najraspoloženija "kokica" u prvom poluvremenu sa 5 golova Foto: Krešimir Đurić

Čvršćom obranom u drugom poluvremenu Koka stigla do uvjerljive pobjede protiv Bjelovara

| 28.10.2017. u 18:12h | Objavljeno u Sport

Koka je današnjom pobjedom u 6. kolu došla do svoje četvrte u sezoni Prve HRL za žene. Pobijedile su Bjelovar s uvjerljivih 34:22 te su se s petog mjesto smjestili na četvrto zbog poraza Zameta na gostovanju kod Podravke.

Osim početnog gola za 1:0, ekipa Bjelovara je gotovo od samog početka gubila u susretu. Poluvrijeme je završilo 17:13 u korist Koke, a imali su prilike i za uvjerljivije vodstvo. U drugom poluvremenu su pojačali svoje napore u obrani, a pobjeda od 12 razlike je ujedno bilo i najveće vodstvo u susretu.

Najbolja u redovima Koke je i drugo kolo zaredom bila Dejana Milosavljević sa 11 postignutih golova, dok su Silvija Masnić i Josipa Tomić zabile svaka po 6 golova. Na vratima varaždinskog sastava je još jednom odlična bila Janja Tušek sa 17 obrana.