Članovima Baroka pet medalja, osobni rekordi i norme za PH na mitingu u Zadru

Luka Kokotec,Nika Dobovičnik i Leona Juriša (s lijeva), osvajači medalja na mitingu u Zadru Luka Kokotec,Nika Dobovičnik i Leona Juriša (s lijeva), osvajači medalja na mitingu u Zadru

Na 9. međunarodnom mitingu “Sv. Krševan u Zadru”, u konkurenciji 508 natjecatelja iz 26 klubova nastupilo je i 15 članova PK Barok; Hana Ivanković, Ivona Valentak, Anamarija Zavrtnik, Dora Jurak, Mila Mitrović, Elena Balažinec, Leona Juriša, Anja Mirilović, Sara Marković, Petra Švetak, Nika Dobovičnik, Filip Kukec, Niko Balenta, Luka Štumberger i  Luka Kokotec.

Od 60 starteva isplivali su 58 osobnih rekorda, a svojeno je 5 medalja, zlato, 3 srebra i bronca, te isplivano niz normi za Prvenstvo Hrvatske. Nika Dobovičnik bila je zlatna na 800m slobodno, Leona Juriša osvojila je 2 srebra na 200m leđno i 200m delfin, te broncu na 100m leđno, Luka Kokotec osvojio je srebro na 200m leđno.

Norme za kadetsko PH isplivali su Filip Kukec, 2006, na 200m prsno - isplivao A normu (2:59.52) i zauzeo 4. mjesto, Luka Štumberger (u kategoriji 2005. godišta) isplivao je dvije A norme i dva četvrta mjesta: na 200m prsno (2:58.70)  i na 400m mješovito(5:38.17).

Niko Balenta isplivao je A norme na 400m slobodno (4:49.55) i osvojio 5. mjesto; na 100m delfin  (1:11.25) i zauzeo 4 .mjesto, te na 200m delfin  (2:41.14) gdje je zauzeo  6. mjesto.

Luka Kokotec je, uz srebro na 200m leđno, isplivao i A normu (2:32.87), Elena Balažinec je na 200m leđno isplivala B normu (2:51.81), Nika Dobovičnik isplivala je 4 A norme: na 100m i 200m leđno, gdje je oba puta bila 4; zatim na 400m mješovito (5:59.03), te na 800 m slobodno, gdje je isplivala i normu za ml. juniore.

Anamarija Zavrtnik isplivala je A normu na 100m delfin  (1:21.79) i zauzela 7. mjesto, a Leona Juriša je na 100m leđno isplivala B normu (1:20.21) te na 200m leđno isplivala A normu (2:47.03).