Kapetan Sandi Petovar je u 61. minuti realizirao udarac s bijele točke Foto: Mario Šamec

Bratstvo do pobjede protiv Vratna iz kaznenog udarca

| 9.4.2016. u 18:12h | Objavljeno u Sport

Kazneni udarac je odlučio susret između domaćeg Bratstva i gostujućeg Vratna koji je završio s 2:1 u korist domaćina u jedinoj subotnjoj utakmici 13. kola skupine Zapad Druge županijske nogometne lige.

Bratstvo je u vodstvo došlo u 25. minuti susreta kada je loptu u vlastitu mrežu poslao igrač gostujuće momčadi Boris Vori. Vratno nije moralo dugo čekati za izjednačenje jer su do njega došli već osam minuta kasnije (33. minuta), strijelac Dražen Dugi. Domaćin je do novog vodstva došao nakon dosuđenog kaznenog udarca kojeg je u 61. minuti realizirao kapetan domaće momčadi Sandi Petovar.

Vratno je utakmicu završilo s igračem manje, nakon što je Damir Ivančić u 85. minuti isključen iz igre izravnim crvenim kartonom zbog vrijeđanja suca. Sutra će se s početkom u 16 sati odigrati ostatak susreta 13. kola skupine Zapad Druge ŽNL.