Zimska brdska liga Ivančica Foto: Marathon 95

Blaž Orešnik i Maja Matačić pobjednici 21. izdanja Zimske brdske lige Ivančica

| 19.2.2018. u 15:28h | Objavljeno u Sport

Održalo se posljednje 7. kolo 21. izdanja Zimske brdske lige Ivančica na koje se odazvalo 66 trkača, od toga 16 žena. Blaž Orešnik iz AK Ormoža je pobijedio u zadnjem kolu te je ujedno i ovogodišnji pobjednik 21. ZBL Ivančice, dok je drugo mjesto u ukupnom poretku osvojio Nikola Štefanić iz TK Maratona (Krapina), a treće Vjekoslav Vorih iz TK Ivančice (Ivanec).

Maja Matačić iz TK Marathona 95 (Varaždin) je ovogodišnja pobjednica u ženskoj kategoriji 21. ZBL Ivančice kod žena, dok je u ukupnom poretku drugo mjesto osvojila Gordana Končevski iz Lepoglave, a treće je bila Irena Kos Kukec iz Varaždina.

Proglašenje najboljih, podjela medalja i majica, te zakuska održati će se 9. ožujka u 18:30 sati u prostorijama 4. mjesnog odbora u Trakošćanskoj ulici 24 u Varaždinu.