Bednja uvjerljiva protiv Sloge, a Plitvica izgubila od Nedelišća, uz dva crvena kartona domaćinu

| 12.11.2017. u 15:32h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 13. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin Bednja je nastavila pozitivan niz. Bez prvog strijelca Ante Kuljia i po teškom terenu pobijedili su u Beletincu momčad čakovečke Sloge 3:0. Dva je gola postigao Petar Sabolić u 39. i 56. minuti, a jednom se među strijelce upisao i Marin Ivančić u 74. minuti susreta.

Plitvica je izgubila u Gojancu od Nedelišća 4:1, poluvrijeme 2:1 za goste. Gol za domaćina, za 1:1, postigao je Jošua Horvat u 25. minuti iz kaznenog udarca. Na utakmici su pokazana i tri crvena kartona, od kojih dva domaćim igračima, Karlu Kocijanu u 19. minuti, zbog namjernog udaranja suparničkog igrača s leđa tijekom igre i Hrvoju Kocijanu u 54. minuti, zbog preoštrog starta kao zadnji igrač u sprečavanju suparnika u situaciji za postizanje pogotka.

Kod gostiju igru je u 78. minuti zbog druge opomene morao napustiti Tomislav Levačić.