Bednja je bila strpljiva i u posljednjih dvadesetak minuta realizirala svoje dvije prigode za pobjedu Foto: Dražen Novosel

Bednja pobijedila Jalžabet, Podravina Nedeljanec, N. Narof teško stradao od Poleta

| 31.3.2019. u 18:28h | Objavljeno u Sport

U sklopu 19. kola Četvrte nogometne lige Čakovec - Varaždin danas su odigrana dva županijska derbija u kojima su domaćini imali polovičan učinak.

Bednja je na svom terenu u Beletincu s 2:0, poluvrijeme 0:0, pobijedila Jalžabet golovima Dominika Blažekovića i Marina Ivančića, dok je Nedeljanec na svom terenu izgubio od Podravine 1:0, što je bio i rezultat nakon prvih 45 minuta, a gol odluke postigao je Matija Marković. Domaćin u završnici susreta nije iskoristio kazneni udarac.

Novi Marof je pred svojim navijačima pretrpio težak poraz od 13:0, poluvrijeme 5:0, od Poleta iz Svetog Martina na Muri.