Jednostrane utakmice za Sračinec, Mladost (VT) i Lepoglavu

| 17.10.2015. u 18:01h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane četiri utakmice 2. Županijske nogometne lige u kojima su Sračinec, Mladost (VT) i Lepoglava uvjerljivo svladali svoje protivnike postigavši zajedno 26 golova te primivši samo jedan.

U 8. kolu skupine Istok, Mladost iz Varažindskih Toplica je pobijedila momčad Trnja 9:1. Boris Levatić je zabio tri pogotka pogotka za domaćina u 13., 18. i 78. minuti utakmice kao i Mario Ivandić pogotcima u  42., 75. i 77. minuti, dok je dvostruki strijelac za domaćina bili Dalibor Kapitan u 7. i 35. minuti susreta, a jedan pogodak je zabio i Marko Vuk u 26. minuti. Počasni gol za goste je zabio Denis Novosel u 55. minuti. U drugoj utakmici dana su Mladost (Vž) i Beretinec podijelili bodove rezultatom 1:1.

U 9. kolu skupine Zapad, Sračinec se potvrđuje kao najbolja momčad lige novom uvjerljivom 10:0 pobjedom na gostovanju kod Omladinca. Na utakmici je Antonio Vrček čak 6 puta tresao mrežu domaćina i to u 12., 43., 49., 73., 80. i 90. minuti utakmice. Ostala četiri pogotka su zabili Franjo Galeković pogotcima u 35. i 60. te Kristijan Vuković pogotcima u 53. i 70. minuti.

Lepoglava je kod kuće također visokom gol razlikom svladala Vratno i to sa 7:0. Čak tri igrača su se upisala u dvostruke strijelce i to Marko Žuliček u 10. i 51., Ivica Bistrović u 44. i 59. te Hrvoje Kolarek u 63. i 76. minuti, a posljednji pogodak utakmice je djelo Ivana Podsečkog u 87. minuti.