Osvojili su 6 zlatnih, 10 srebrnih, 9 brončanih medalja Foto: PK Barok

Plivači Baroka osvojili 25 medalja na 2. Memorijalu Anto Dragića

| 19.12.2017. u 09:45h | Objavljeno u Sport

Protekle subote je održan 2. Memorijal Anto Dragić u Čakovcu na kojem su nastupili mlađi juniori, kadeti i mlađi kadeti varaždinskog Plivačkog kluba Baroka. U konkurenciji od 308 natjecatelja iz 13 klubova, ostvaren je niz osobnih rekorda i odličnih plasmana. Osvojeno je 25 medalja (6 zlatnih, 10 srebrnih, 9 brončanih).

Posebno treba istaknuti Filipa Kukeca koji je osvojio nagradu za 2 najvrijednija isplivana rezultata i u istim disciplinama postavio nove rekorde mitinga, te Leonu Jurišu koja je također isplivala novi rekord mitinga na 100m leđno.

U A kategoriji, Iva Vresk je osvojila 2. mjesto na 200m prsno (isplivana B norma za PH), 3. mjesto na 100m prsno, te 4.mjesto na 50m delfin (isplivana A norma za PH), Noa Stolnik 3. mjesto na 50m prsno, Patricija Lončarić 3. mjesto na 50m leđno, Lana Cvetko 2. mjesto na 100m slobodno i 3. mjesto na 200m slobodno, a Petra Gašparac 2. mjesto na 200m slobodno (isplivana B norma za PH).

U B kategoriji, Anamarija Zavrtnik je osvojila 3. mjesto na 50m slobodno (isplivana B norma za PH), te 4. mjesto na 50m delfin (isplivana Anorma za PH), Dora Jurak 3. mjesto na 200m prsno, Petra Švetak 3. mjesto na 50m prsno, te 4. mjesto na 100m prsno sa isplivanom A normom za kadetsko PH, Luka Štumberger 1. mjesto na 50m prsno i 1. mjesto na 200m leđno s isplivanom B normom za kadetsko PH, te 2.mjesto na 200m prsno, Niko Balenta 3. mjesto na 100m delfin i 2. mjesto na 200m leđno, a Luka Kokotec 1.mjesto na 100m leđno

U C kategoriji, Leona Juriša je osvojila 1. mjesto na 100m leđno, 2. mjesto na 50m i 100m slobodno, te 3. mjesto na 50m leđno, a Filip Kukec 1. mjesto na 100m slobodno i 100m prsno, 2. mjesto na 50m slobodno, 50m prsno i 50m delfin.