Porazi Varteksa i Plitvice, županijski derbi sutra u Hrastovskom

| 21.11.2015. u 16:24h | Objavljeno u Sport

U sklopu 14., predposljednjeg kola u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Varaždin - Čakovec danas su odigrana četiri susreta. U Prelogu je domaća Mladost Komet pobijedila Varteks 4:1, poluvrijeme 2:1. Gol za goste postigao je Mihael Kolarić u 25. minuti, izjednačivši rezultat na 1:1.

Plitvica iz Gojanca pretrpjela je težak poraz u Nedelišću izgubivši od istoimenog domaćina 6:0, poluvrijeme 3:0. Drugoplasirani Rudar pretrpio je novi poraz u Murskom Središću izgubivši od Graničara iz Kotoribe 2:1, a u Macincu su Centromet i Polet odigrali 2:2.

Županijski derbi igrat će se sutra u  Hrastovskom gdje će Zadrugar dočekati vodeći Jalžabet, Pušćine su domaćin Novom Marofu, a Naprijed dočekuje Zelengaj. Još će se sastati Sloboda(S) - Međimurec.