Koka pobjedom protiv Osijeka zaključila 2015. godinu Foto: Mario Šamec

Koka pobjedom protiv Osijeka zaključila 2015. godinu

| 12.12.2015. u 17:18h | Objavljeno u Sport

Koka je kod kuće u Gradskoj sportskoj dvorani kraj Drave uspješno apsolvirala ekipu Osijeka u 13. kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene rezultatom 33:22 i time završila 2015. godinu s ukupno petom pobjedom sezone.

U prvom poluvremenu nije mirislao na pobjedu s dvoznamenkastom razlikom, s obzirom da je najveća prednost u prvih trideset minuta bila samo dva gola razlike (13:11). Kod rezultata 17:15 u 36. minuti u korist Koke, varaždinski sastav radi seriju od 3:0 nakon čega se gošće iz Osijeka više nisu uspjele vratiti u susret, a razlika je nakon toga samo rasla do konačnih +11 za domaći sastav.

U redovima Koke se iskazala Josipa Tomić s 10 postignutih golova, Tea Jalušić je bila nepogrešiva sa sedam golova iz sedam udaraca, a standardno dobre predstave su pružile Ines Domjan s pet postignutih golova i Anita Poljak s četiri postignuta gola. Isto tako je dobru utakmicu odigrala i prva golmanica ekipe Koke, Janja Golubić, koja je obranila svoja vrata u 18 navrata.