Nikolina Zadravec (desno) je bila najučinkovitija (15 golova) u redovima Koke Foto: Krešimir Đurić

Koka se iz Đakova vraća s +10 pobjedom

| 21.2.2016. u 18:37h | Objavljeno u Sport

Koka je ostvarila zacrtani cilj, te u gostujućoj utakmici s Đakovom u 17. kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene ostvarila petu pobjedu u nizu rezultatom 38:28 (poluvrijeme 18:12).

Rukometašice Koke su utakmicu otvorile serijom 4:0, a svoju najveću prednost ostvaruju u 16. minuti prvog poluvremena kada vode sa +6 (12:6) te tu prednost drže do kraja poluvremena. Početak drugog poluvremena nije donio značajnije promjene rezultata, ali u periodu od 38. do 42. minute, Koka radi novu 4:0 seriju te je bježi domaćinu na +10 razlike. U par navrata Koka je išla i na +11, ali utakmicu završavaju sa +10.

U redovima Koke blistala je Nikolina Zadravec koja postigla 15 golova iz isto toliko pokušaja. Dvoznamenkasti broj golova postigla je i Ana Marija Babić koja je tresla domaću mrežu u čak 10 navrata. Na golu se još jednom iskazala Janja Golubić koja je sa 18 obrana iz 36 udaraca na gol statistički obranila svaki drugi napad Đakova.

Ova pobjeda je dobrodošla za dobru atmosferu u klubu te je ujedno i najbolji poziv navijačima da podrže varaždinski sastav na domaćoj utakmici sljedećeg, 18. kola, protiv aktualnih prvakinja Hrvatske, koprivničke Podravke.