Novi Marof je zasluženo pobijedio u Pušćinama istoimenog domaćina Foto: Mario Šamec

Jalžabetu pobjeda u Hrastovskom i jesenski naslov prvaka

| 22.11.2015. u 16:16h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane četiri preostale utakmice 14. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec Varaždin.

U županijskom derbiju u Hrastovskom momčad Jalžabeta pobijedila je domaći Zadrugar 3:2, iako je domaćin na poluvremenu imao prednost 2:1. Poveo je Zadrugar u 15. minuti golom Kristijana Katalenića iz kaznenog udarca a na 2:0 povisio je Dario Struški u 24. minuti. Na 2:1 smanjio je Vedran Vitez u 43. minuti, izjednačio je Tomislav Medved u 76., a konačnih 3:2 za jesenskog prvaka lige postigao je Mihael jerebić u 85. minuti.

Momčad Novog Marofa pobijedila je u Pušćinama istoimenog domaćina 1:0, golom Matea Sakača u 25. minuti. Zelengaj je izgubio u Cirkovljanu od momčadi Naprijed 2:1, a sva tri pogotka postignuta su u prvom dijelu Gol za goste postigao je Goran Vugrinec u 45. minuti iz kaznenog udarca.

Kolo prije kraja jesenskog dijela prvenstva Jalžabet je prvi s 35 bodova, šest više od drugoplasiranog sastava Mladost Komet.